Co je pro vás důležité

Rozmyslet si, jaké části svatebního dne chcete vyfotit. Přípravu nevěsty a ženicha? Jen samotný obřad? Hostinu? Večerní zábavu? Zajistit si včasnou rezervaci. Udělejte si představu o rozpočtu, kolik si můžete dovolit investovat. Jedná se přeci o nejvýznamnější události vašeho života. A ta za to stojí…

Co je pro mě důležité?

Vás poznat. Jestli si padneme do oka. Poznat atmosféru na straně ženicha a nevěsty. Někdy trávím i několik dní se svatebčany a jejich rodinnými příslušníky. Aby vše klaplo, jak má, můsí si obě strany „sednout“ a pochopit se. Úspěch spolupráce závisí na mě i na vás.

Máte dotazy? Rád vám je zodpovím…

galerie

reference

Co napsat o Martinovi Roedlovi? Podívejte se na jeho fotografie, všechno vám řeknou. Hlavně se podívejte na ty taneční, jsou nádherné, zachycují téměr nepostižitelně, momenty, které se uz nemusejí nikdy opakovat. Je v nich nejen pohybový tvar, ale hlavně to, co dělá tanec uměním: emoce, napětí, láska, štestí, prostě obsah. A přitom fotit tanec je to nejtěžší! Alespoň to všichni říkají! Díky Martinovi to prchavé umění tance zůstává zachováno. A víte proč mu to tak jde? Protože má tanec rád, a jeho zachycení věnuje hodně času. A jestě něco! Je to nejen výborný fotograf, ale také fajn člověk se smyslem pro humor.
Mgr. Jaroslav Slavický
Ředitel TKHMP
Martina Roedla jsme oslovili s focením našeho dne, protože jsme znali jeho fotografie a líbila se nám čistota jejich zpracování. Martin souhlasil, před dnem svatby si s námi vyjasnil pár detailů, ráno přijel, jak jsme se domluvili a byli jsme rádi, ze občas uvolnil atmosféru napětí z očekávání. Po dni, kdy jsme měli dost starostí se sebou (natož starat se o fotografa) jsem nejvíce ocenil, ze Martin dokázal rázně a jasně, přitom s úsměvem na tváři všech zorganizovat svatebčany i nás dva samotné tak, aby výsledek na fotkách vypadal opravdu úžasně. Díky Martine!
Petr Sadílek
Projektový manažer
Spolupráce s fotografem Martinem Roedlem byla vedena naprosto profesionálním přístupem. Veškeré časování, dohody i upozornění dodržoval zcela bezchybně. Vyšel vstříc i mimo dosah jeho dohodnutých povinností. Atmosféra při jeho práci byla pohodová a uvolněná. Nápady a přístup za jeho profesi považuji za velmi inovativní. Má dobré vidění a dokáže ztvárnit opravdové příběhy svým úhlem pohledu. Ráda za sebe mohu doporučit fotografa Martina Roedla. Děkuji za pozitivní přístup a užití nadčasových technologií tvůrčím způsobem.
Selský dvůr U Matoušů
Marcela Poláková
Projektový manažer

svatební balíčky

Gold

3 hodin focení

svatební obřad

duo novomanželů

+/- 100 upravených fotografií

10 TOP tištěných fotografií

31 000,- Kč

PlatinuM

6 hodin focení

příprava nevěsty

svatební obřad

duo novomanželů

svatební hostina

+/- 200 upravených fotografií

20 TOP tištěných fotografií

svatební book v pdf

61 000,- Kč

Diamond

12 hodin focení

příprava nevěsty

svatební obřad

duo novomanželů

svatební hostina

odpolední program

skupinky svatebčanů

večerní zábava

+/- 300 upravených fotografií

barevná i černobílá úprava

30 TOP tištěných fotografií

svatební book v pdf + tisk

USB s fotkami

121 000,- Kč

klienti

informace

portfolio

Pohled

FOTOGRAFIE JE PERISKOP NAŠEHO SVĚTA. VZPOMÍNKÁM DÁVÁ OBRYS A JEDINEČNOST. VĚŘÍM, ŽE LIDSTVO DNES, MNOHEM VÍCE NEŽ KDY PŘEDTÍM, CHCE ZACHYCOVAT OKAMŽIKY SVÉHO ŽIVOTA.