01 DIVADLO Balet
Tanec
Pohyb
Více
Svatební fotografie 02 SVATBY Zásnuby
Příprava svatby
Svatební obřad
Více
03 PORTRÉT Portrétní fotografie
Firemní portréty
indoor i outdoor
Více
04 PROJEKTY Zakázkové projekty
Kompletní zajištění
celé scény...
Více
05 SOUTĚŽE Baletní soutěže
Absolventské konzerty
Předpremiérové fotografie
Více
06 BTS Behind the scene
Dokumentace natáčení
Asistence
Více
07 ATELIÉR Studiová fotografie
Portrétní i baletní
Cover magazínů
Více

reference

Co napsat o Martinovi Roedlovi? Podívejte se na jeho fotografie, všechno vám řeknou. Hlavně se podívejte na ty taneční, jsou nádherné, zachycují téměr nepostižitelně, momenty, které se uz nemusejí nikdy opakovat. Je v nich nejen pohybový tvar, ale hlavně to, co dělá tanec uměním: emoce, napětí, láska, štestí, prostě obsah. A přitom fotit tanec je to nejtěžší! Alespoň to všichni říkají! Díky Martinovi to prchavé umění tance zůstává zachováno. A víte proč mu to tak jde? Protože má tanec rád, a jeho zachycení věnuje hodně času. A jestě něco! Je to nejen výborný fotograf, ale také fajn člověk se smyslem pro humor.
Mgr. Jaroslav Slavický
Ředitel TKHMP
Spolupráce s fotografem Martinem Roedlem byla vedena naprosto profesionálním přístupem. Veškeré časování, dohody i upozornění dodržoval zcela bezchybně. Vyšel vstříc i mimo dosah jeho dohodnutých povinností. Atmosféra při jeho práci byla pohodová a uvolněná. Nápady a přístup za jeho profesi považuji za velmi inovativní. Má dobré vidění a dokáže ztvárnit opravdové příběhy svým úhlem pohledu. Ráda za sebe mohu doporučit fotografa Martina Roedla. Děkuji za pozitivní přístup a užití nadčasových technologií tvůrčím způsobem.
Selský dvůr U Matoušů
Marcela Poláková
Projektový manažer
Martina Roedla jsme oslovili s focením našeho dne, protože jsme znali jeho fotografie a líbila se nám čistota jejich zpracování. Martin souhlasil, před dnem svatby si s námi vyjasnil pár detailů, ráno přijel, jak jsme se domluvili a byli jsme rádi, ze občas uvolnil atmosféru napětí z očekávání. Po dni, kdy jsme měli dost starostí se sebou (natož starat se o fotografa) jsem nejvíce ocenil, ze Martin dokázal rázně a jasně, přitom s úsměvem na tváři všech zorganizovat svatebčany i nás dva samotné tak, aby výsledek na fotkách vypadal opravdu úžasně. Díky Martine!
Petr Sadílek
Projektový manažer

klienti

informace

portfolio

Pohled

FOTOGRAFIE JE PERISKOP NAŠEHO SVĚTA. VZPOMÍNKÁM DÁVÁ OBRYS A JEDINEČNOST. VĚŘÍM, ŽE LIDSTVO DNES, MNOHEM VÍCE NEŽ KDY PŘEDTÍM, CHCE ZACHYCOVAT OKAMŽIKY SVÉHO ŽIVOTA.