reference

Co napsat o Martinovi Roedlovi? Podívejte se na jeho fotografie, všechno vám řeknou. Hlavně se podívejte na ty taneční, jsou nádherné, zachycují téměr nepostižitelně, momenty, které se uz nemusejí nikdy opakovat. Je v nich nejen pohybový tvar, ale hlavně to, co dělá tanec uměním: emoce, napětí, láska, štestí, prostě obsah. A přitom fotit tanec je to nejtěžší! Alespoň to všichni říkají! Díky Martinovi to prchavé umění tance zůstává zachováno. A víte proč mu to tak jde? Protože má tanec rád, a jeho zachycení věnuje hodně času. A jestě něco! Je to nejen výborný fotograf, ale také fajn člověk se smyslem pro humor.
Mgr. Jaroslav Slavický
Ředitel TKHMP
Spolupráce s fotografem Martinem Roedlem byla vedena naprosto profesionálním přístupem. Veškeré časování, dohody i upozornění dodržoval zcela bezchybně. Vyšel vstříc i mimo dosah jeho dohodnutých povinností. Atmosféra při jeho práci byla pohodová a uvolněná. Nápady a přístup za jeho profesi považuji za velmi inovativní. Má dobré vidění a dokáže ztvárnit opravdové příběhy svým úhlem pohledu. Ráda za sebe mohu doporučit fotografa Martina Roedla. Děkuji za pozitivní přístup a užití nadčasových technologií tvůrčím způsobem.
Selský dvůr U Matoušů
Marcela Poláková
Projektový manažer
Martina Roedla jsme oslovili s focením našeho dne, protože jsme znali jeho fotografie a líbila se nám čistota jejich zpracování. Martin souhlasil, před dnem svatby si s námi vyjasnil pár detailů, ráno přijel, jak jsme se domluvili a byli jsme rádi, ze občas uvolnil atmosféru napětí z očekávání. Po dni, kdy jsme měli dost starostí se sebou (natož starat se o fotografa) jsem nejvíce ocenil, ze Martin dokázal rázně a jasně, přitom s úsměvem na tváři všech zorganizovat svatebčany i nás dva samotné tak, aby výsledek na fotkách vypadal opravdu úžasně. Díky Martine!
Petr Sadílek
Projektový manažer

klienti

informace

portfolio

Pohled

FOTOGRAFIE JE PERISKOP NAŠEHO SVĚTA. VZPOMÍNKÁM DÁVÁ OBRYS A JEDINEČNOST. VĚŘÍM, ŽE LIDSTVO DNES, MNOHEM VÍCE NEŽ KDY PŘEDTÍM, CHCE ZACHYCOVAT OKAMŽIKY SVÉHO ŽIVOTA.

Instagram