almanach

vydáno k výročí 75 let od založení Taneční konzervatoře hl. m. Prahy

když čas plyne

když se ohlédnete pět let nazpět, stalo se za tu dobu mnoho. tento almanach je historickým dokladem nejen úspěšnosti tanečníků konzervatoře, ale také odráží období, které zůstane v našich myslích ještě po dlouhou dobu. doufám, že se nám všem v nadcházející pětiletce blízká jen na „lepší“ časy a že další taneční přestávky zůstanou jen vzpomínkou.

75 LET

Dlouho připravovaný Almanach k výročí 75 let od založení Taneční konzervatoře hl. města Prahy konečně spatřil světlo analogového světa. Necelý půl rok vznikal v digitální podobě, aby mohl nakonec skončit ve Vašich rukou a potěšit všechny vaše příbuzné a kamarády…

co v almanachu najdete?

Od všeho něco

ABSOLVENTSKÉ KONZERTY

TANEČNÍ MLÁDÍ

stránka po stránce

Udělat návrh zcela od píky je výzva. Je potřeba si rozmyslet, co vše má almanach zobrazovat, v jakém množství a kvalitě. Vytvořit strukturu, do které pak vše zapadne, vše bude na sebe navazovat byl první úkol, který bylo potřeba vyřešit.

Když byla struktura a šablona hotová, přišel další krok, a to výběr fotografií. Bez pečlivě utříděné databáze fotografií by tato činnost nebyla možná. Každou fotografii bylo potřeba speciálně upravit, aby vyhovovala nárokům nejen co do taneční kvality, ale taky kvality tiskové.

Speciální dík patří Anně Kupkové a Jaroslavu Slavickému za korekci výběru fotografií a trpělivost, se kterou se mnou fotografie několikrát prošli.

seznam událostí a pedagogů

tanečních fotografií
0
zákulisních fotografií
0
stran na řídovém papíru
0

vytvořeno s

Sponzoři & PARTNEŘI

Děkujeme za to, že můžeme tančit!

kontakt