almanach

vydáno k výročí 75 let od založení Taneční konzervatoře hl. m. Prahy

když čas plyne

když se ohlédnete pět let nazpět, stalo se za tu dobu mnoho. tento almanach je historickým dokladem nejen úspěšnosti tanečníků konzervatoře, ale také odráží období, které zůstane v našich myslích ještě po dlouhou dobu. doufám, že se nám všem v nadcházející pětiletce blízká jen na „lepší“ časy a že další taneční přestávky zůstanou jen vzpomínkou.

75 LET

Dlouho připravovaný Almanach k výročí 75 let od založení Taneční konzervatoře hl. města Prahy konečně spatřil světlo analogového světa. Necelý půl rok vznikal v digitální podobě, aby mohl nakonec skončit ve Vašich rukou a potěšit všechny vaše příbuzné a kamarády…

co v almanachu najdete?

Od všeho něco

ABSOLVENTSKÉ KONZERTY

TANEČNÍ MLÁDÍ

stránka po stránce

Udělat návrh zcela od píky je výzva. Je potřeba si rozmyslet, co vše má almanach zobrazovat, v jakém množství a v jaké kvalitě. Vytvořit strukturu, do které pak vše zapadne, vše bude na sebe navazovat byl úplně první úkol, který bylo potřeba vyřešit společně se zadavatelem.

když byla struktura a šablona hotová, přišel další krok, a to vybrat fotografie. bez pečlivě setříděné databáze fotografií by tato činnost nebyla možná. každou fotografii bylo potřeba speciálně upravit, aby vyhovovala nárokům nejen co do taneční kvality, ale taky tiskové kvality.

Speciální dík patří Anně Kupkové a Jaroslavu Slavickému za korekci výběru fotografií a trpělivost, se kterou se mnou fotografie několikrát prošli.

seznam událostí a pedagogů

0
tanečních fotografií
0
zákulisních fotografií
0
stran na řídovém papíru

vytvořeno s

Sponzoři & PARTNEŘI

Děkujeme za to, že můžeme tančit!

kontakt