praha v čase černobílá

s Leica Q2 Monochrom
“Když nejsou jasná slova, zaměřím se na fotografie. Až nebudou stačit fotky, spokojím se s tichem.”

Proč černobíle

ČB fotka pro mne představuje jakýsi návrat v čase, k počátku, k tvarům, linkám a kontrastům - k fotografické poezii, k jednoduchosti

Čas noční prahy

Čas je to, co se mění a je rozmanité, věčnost se zachovává jednoduchá. Mistr Eckhart

Proč Leca Q2 Monochrom

Díky senzoru snímající jen odstíny šedi reprodukuje fotoaparát vysokou míru kontrastu a detailu jako žádný jiný

Stará Praha

Zimní miniatury

Nová Praha

“Život je vaším uměním. Otevřené a vědomé srdce je vaším fotoaparátem. Svět je vaším filmem. A jasné oči a bezstarostný úsměv je vaším muzeem.”

Změna je život

Miniatury č.2.

kolekce Chrámu sv. mikuláše

Vytvořeno s

zimní rackové

FAQ

Nejčastěji kladené dotazy

Zvažte pro jaký druh interiéru fotografie chcete. Kdo se na ně bude dívat: pouze vy, rodina, klienti… Jakou náladu mohou vyvolávat a k jakým interiérovým doplňkům fotografie pořizujete.

Zvažte pro jak prostorný interiér fotografie pořizujete. Jak velká plocha fotku bude obklopovat, jak moc chcete, aby fotografie dýchaly, kolik důležitosti chcete každé přidělit

Kontaktujte mne pomocí sms, whatsappu či telefonicky. Veškeré technické detaily ohledně kvality tisku, velikosti, počtu, způsob platby a doručení společně vykomunikujeme.

V tvrdých, odolných deskách, jednotlivé fotografie jsou odděleny, aby se nepoškodily, neodřely, či neslepily. Odesílání probíhá zejména zásilkovnou, ale lze se domluvit na jakékoli jiné službě.

Ano, a to ve formátu A4 a menší. Cena miniatury je 600Kč + poštovné. Cenu určuje kvalita papíru a druh tisku na kterých se společně domluvíme.

Cena se pohybuje od 1100Kč za jeden výtisk + poštovné. Cenu určuje kvalita papíru, jeho formát a druh tisku na kterých se společně domluvíme.

S láskou k Leice

informace

portfolio

Pohled

FOTOGRAFIE JE PERISKOP NAŠEHO SVĚTA. VZPOMÍNKÁM DÁVÁ OBRYS A JEDINEČNOST. VĚŘÍM, ŽE LIDSTVO DNES, MNOHEM VÍCE NEŽ KDY PŘEDTÍM, CHCE ZACHYCOVAT OKAMŽIKY SVÉHO ŽIVOTA.

Instagram